Znane polskie aktorki pozują

Kobiety lubią wyglądać dobrze. Nie tylko dla mężczyzn, z uwagi na inne panie, ale przede wszystkim dla siebie. Ile to razy nowa fryzura czy ciuch poprawiały paniom humor. Najważniejsze jest bowiem podejście do życia. Kobiety w Polsce są coraz bardziej wyzwolone.

Nie boją się pokazywać swoich krągłości. I choć daleko nam jeszcze do opalających się toples Hiszpanek, to jednak coraz częściej w magazynach dla panów, w nagich sesjach udział biorą znane Polki i aktorki nago (Dziewczyny.org.pl). Aktorki nago pokazują się rzadziej aniżeli modelki. Wszystko z racji wykonywanej profesji. Panie, które na scenie pokazują swoje ciało nie chcą robić tego też w czasopismach. Tym bardziej, kiedy aktorka jest znana, ma na swoim koncie jakieś sukcesy. Taka rozbierana sesja jest jej zupełnie niepotrzebna. No chyba, że chodzi o akcję charytatywną. Wówczas znane Polki bardzo często zgadzają się na rozbierane zdjęcia. Modelki nago w gazetach pojawią się częściej z racji swojego zawodu.

Przecież często mówi się o tym, że zarabiają one ciałem na chleb i coś w tym rzeczywiście jest. Modelka nie może bać się swojej nagości. Niekiedy nawet po wybiegu musi chodzić rozebrana, więc w gazecie za pieniądze pozują też często. Celebrytki nago to temat rzeka. Te panie bowiem są znane tylko z tego, że są znane, czyli gdzieś się pokazują, bywają. Nie mają na swoim koncie żadnych sukcesów. Dla nich naga sesja to kolejny powód do tego, żeby było o nich głośno, na zrobienie szumu medialnego. Pięć minut bowiem trzeba maksymalnie wykorzystać, wycisnąć jak cytrynkę, nawet poprzez takie nagie sesje zdjęciowe.

Dodaj komentarz