Szybkie kredyty w banku i nie tylko

Banki coraz częściej wychodzą naprzeciwko wszelkim oczekiwaniom swoich klientów. Dlatego na bankowym rynku finansowym są już dostępne kredyty dla studentów, szybkie kredyty, kredyty na dowód, kredyty na dowód, kredyty bez sprawdzania w Biurze Informacji Kredytowej, kredyty bez sprawdzania w Krajowym Rejestrze Długów, kredyty studenckie, kredyty przez telefon, kredyty przez internet, kredyty pod zastaw a ostatnio także pojawiła się oferta bankowa przygotowana z myślą o emerytach, a zatem nie można już mówić, że banki dyskryminują starszych klientów. 

Jednak starszych klientów nie omijają wszelkie niezbędne procedury, a zatem wszystkie banki sprawdzają ich zdolność kredytową, a z uwagi na to, że większość osób będących na rencie czy emeryturze nie otrzymują miesięcznie zbyt wysokich wypłat a zatem prawdopodobnie starsi ludzie nie otrzymają także kredytu opiewającego na szczególnie wysoką kwotę. Podobnie może być z okresem spłaty, czyli nie będzie to zbyt długi czas. A jednak zdarzają się banki, które udzielają starszym osobom kredytów nawet na okres na 120 miesięcy.  I są to często naprawdę szybkie kredyty gotówkowe w polskich bankach. Jednak większość banków przyznaje emerytom i rencistom kredyty on okres od 36 do 96 miesięcy.

Jednak bycie emerytem czy rencistą ma swoje plusy, ponieważ mogą oni liczyć na takie bankowe promocje jak atrakcyjniejsze oprocentowanie bądź tańsze ubezpieczenie.
Tylko w przypadku kredytów dla osób starszych nie panuje zupełna dowolność, a zatem wiek także może być barierą, to znaczy, że kredytobiorca w momencie całkowitej spłaty kredytu nie może przekroczyć 70 roku życia.

Dodaj komentarz