Średnia krajowa, a spełnianie marzeń

Zarabiając średnią krajową naprawdę ciężko jest odłożyć wystarczającą ilość gotówki, by po niedługim czasie móc sobie pozwolić na jakiś większy wydatek. Oprę się tutaj o przykład samochodu. Na w miarę porządne, oczywiście używane, auto poświęcić będziemy musieli co najmniej kilkanaście tysięcy złotych.

Któż z nas jest w stanie tyle odłożyć, jeśli nie przychodzi mu zarabiać tych kilku tysięcy złotych na miesiąc? Zapewne nikt. Nie oznacza to jednak, że powinniśmy swój amerykański sen o posiadaniu samochodu od razu wrzucić do kosza. Nic bardziej mylnego. Wystarczy jedynie odpowiednio pokombinować, zgodzić się na pewne kompromisy, a rozwiązanie na pewno się znajdzie. Takim właśnie rozwiązaniem określić można najlepszy kredyt samochodowy w Polsce (Kredyty bez bik), po który to przyjdzie nam się udać do banku.

W tym momencie wrzawę pewnie podniosą osoby, które to nie tolerują zaciągania kredytów na inne cele, aniżeli te inwestycyjne. Jaki sens miałoby jednak życie, gdybyśmy nie pozwalali sobie na odrobinę szaleństwa, jak i oczywiście spełnianie swoich własnych marzeń? Według mnie sensu nie miałoby żadnego. Rzecz jasna marzenia i chęć ich spełnienia nie zwalnia nas przed logicznym myśleniem i wybraniem najlepszej oferty kredytu.

Dodaj komentarz