Promocje na kredyty także konsolidacyjne

Kolejne promocje w bankach. W tym roku to już istne szaleństwo. Banki prześcigają się w zdobywaniu klientów. A co wabi ich najlepiej? Zniżki, dużo zniżek – na marżach, prowizjach jeśli chodzi o kredyty mieszkaniowe.

Natomiast oprocentowanie przyciąga tych, którzy chcą zainwestować swoje pieniądze. Bank Pocztowy chce rywalizować z silnymi graczami na rynku i podnosi oprocentowanie lokaty półrocznej, ING natomiast konta oszczędzającego. Tylko Polbank obniżył oprocentowanie. Dlatego Getin Bank zamierza go prześcignąć oferując ponad 6% na lokacie bez Belki. Nie ma co jednak ukrywać, ze banki najwięcej zarabiają na klientach, którzy przychodzą złożyć wnioski o kredyty gotówkowe, pożyczki okolicznościowe, pożyczki prywatne dla wpisanych w bik oraz na tych, którzy chcą związać sie z nimi na długie lata przy pomocy kredytów hipotecznych. Oczywiście nie tak łatwo ów kredyt dostać, od ręki nie ma co liczyć. Jednakże po spełnieniu wszystkich formalności, weryfikacji oświadczeń i dokumentów przez pracownika banku można liczyć na opinię pozytywną.

Co z  kolei wiąże się z tym, że nareszcie możliwy jest zakup mieszkania czy domu. I co z tego, że na kredyt. Najczęściej jest to jedyna możliwość, żeby w ogóle móc mówić o własnym mieszkaniu. Kredyt mieszkaniowy najczęściej zaciągany jest na kilkanaście długich lat, czyli bank pobiera sobie z niego niezłe oprocentowanie. Nic więc dziwnego, że skłania się, żeby ich udzielać. Chociaż musi liczyć się z tym, ze nie każdy klient będzie w stanie oddać w całości zaciągnięty kredyt hipoteczny.

Dodaj komentarz