Pożyczka bez zaświadczeń z banku

Dotychczas słyszałem wiele opinii osób twierdzących, że otworzenie własnej działalności w naszym kraju nie należy do najbardziej opłacalnych.

Trudno jest się z pewnymi argumentami nie zgodzić, gdyż spoglądając choćby i na wysokość różnych podatków można po prostu złapać się za głowę. Obecnie podatek VAT wynosi przecież aż dwadzieścia trzy procent i zapowiadany jest jego dalszy wzrost! Myślę, że ukazuje to również obraz, jak niektórzy przedsiębiorcy są dobrzy w tym, co robią. Pomimo niezbyt sprzyjających uwarunkowań gospodarczych są oni bowiem w stanie prowadzić firmy nieustannie do przodu. Nie potrzebna im do szczęścia żadna pożyczka bez zaświadczeń z banku, gdyż kondycja ich firm tego nie wymaga. Po przeczytaniu takich słów na pewno można narobić sobie ochoty na otworzenie jakiejś własnej działalności. Dlaczego mamy kończyć tylko i wyłącznie na marzeniach?

Dużo lepszym wyjściem będzie zakasanie rękawów i poważne wzięcie się do pracy! Dla osób zakładających swoją pierwszą firmę przewidziane są różnego rodzaju ułatwienia. Przede wszystkim możliwa do uzyskania jest dotacja z urzędu pracy lub Unii Europejskiej. Warto również nadmienić, że osoby takie mogą liczyć na niższą składkę ZUS. Dotacje Unijne nie są łatwe do załatwienia jednak jeśli poświęcimy na to nasz czas i wszystko dokładnie przygotujemy to jest szansa, że zostaną nam udzielone.

Dodaj komentarz