Kredyt hipoteczny w banku ING Śląskim

Skąd wziąć gotówkę na zakup mieszkania? Zakup mieszkania na własność to wydatek, na który to stać jedynie nielicznych. Nic w tym dziwnego, gdyż choćby średniego rozmiaru lokum to kwestia – co najmniej – kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Niejednokrotnie wydatek ten będzie sięgał kilkuset tysięcy złotych, toteż odpowiedź widoczna jest jak na dłoni. Z drugiej jednak strony mamy perspektywę możliwości wynajmowania mieszkania od osób trzecich, tudzież mieszkanie na garnuszku rodziców. Jakby nie patrzeć – zarówno pierwsza, jak i druga, z możliwości do najkorzystniejszych nie należą. Dlatego też coraz to więcej osób młodych decyduje się na kredyt hipoteczny oferowany przez bank ING zaciągnięty we wcześniej wybranym banku.

Takie rozwiązanie wzbudza jednak naprawdę sporo wątpliwości. Zdawać przecież musimy sobie sprawę z faktu, że decydując się na ten krok – zwiążemy się z wybranym bankiem na naprawdę długie lata. W tym czasie nie będziemy mogli sobie pozwolić na utratę pracy, gdyż będzie to dla nas katastrofalne w skutkach. Pamiętajmy jednak, że nie podejmując jakiegokolwiek ryzyka – ciężko będzie nam cokolwiek zyskać. Z drugiej strony – ten krok okazać może się doskonałą inwestycją w przyszłość. Własne mieszkanie na stare lata to na pewno spory komfort.

Dodaj komentarz