Konkursy piękności i biznesmeni

Ci, którzy twierdzą, że tytuł Miss Polonia czy Miss Polski nic nie daje i aby go zdobyć wystarczy tylko dobrze mieć ładną buzię albo znać odpowiednie osoby, są w błędzie. Dlaczego? Ponieważ często się zdarza, że posiadaczka tytułu Miss Polonia, poza reprezentowaniem kraju w konkursie Miss World czy Miss Universe, który także może wygrać, pojawia się na wielu galach, staje się osobą medialna a jej twarz zdobi wiele billboardów. Dziewczyna która wygrywa takiej rangi konkursy piękności najczęściej wpada w oko niejednego biznesmena, który wie jak na niej zarabiać pieniądze.  Reklamuje ona nie tylko znane firmy, ale także i siebie, a tym samym zyskuje możliwość podpisania wielu kontraktów z firmami kosmetycznymi, odzieżowymi oraz z rozmaitymi agencjami modelek. A wiadomo, choć życie modelki łatwe nie jest, to przez te kilkanaście lat kariery można odłożyć na koncie niezłą sumkę, z której potem można się utrzymywać.
Poza tym zwycięstwo konkursu piękności i zdobycie tytułu oraz korony, czy to Miss Polonii czy Miss Polski wiąże się z licznymi podróżami. Poza możliwością podziwiania egzotycznych krajów, ma się sposobność poznania wielu ciekawych oraz wpływowych ludzi, same plusy. Konkursy piękności to ogromna szansa do wybicia się na świat i zaistnienia także w sferze biznesu.

Nie jest tez chyba tajemnicą, że to na Miss zwracają uwagę znani i majętni mężczyźni oraz biznesmeni. Żony czy wybranki popularnych prezenterem, sportowców czy nawet aktorów zostały wypatrzone przez swoich partnerów właśnie na konkursach piękności. Warto wspomnieć chociaż Zygmunta Chajzera, Piotra Rubika czy Cezarego Pazury.
I niekoniecznie trzeba zostać Miss Polski czy Polonii, czasem wystarczy samo uczestnictwo w konkursie lub mniej prestiżowe tytuły, aby zostać dostrzeżoną.

Dodaj komentarz