Joanna Krupa gwiazdorzy

Chyba nie ma na świecie mężczyzny, któremu by nie rozpalała zmysłów jedna z najpiękniejszych modelek czyli nasza rodaczka Joanna Krupa. To naprawdę gwiazda, która ogromną popularność zdobyła jako fotomodelka nawet w Ameryce.

Jest znana w wielkim świecie mody i z jej usług jako fotomodelki korzystali i korzystają najlepsi projektanci i kreatorzy mody oraz najbardziej wzięci fotografowie robiący zdjęcia top modelką. Do tego trzeba przyznać, że Joanna Krupa jest osobą niezwykle ciepłą i wydaje się być naprawdę szczera i wrażliwa. Ja osobiście nie wiem czy tak jest naprawdę i rola, którą aktualnie gra w programie top model Joanna Krupa naprawdę odzwierciedla to co jest naprawdę i ukazuje jej prawdziwe oblicze.

Modelka przebojem wdarła się do Polskiego show biznesu i znakomicie wkomponowała w to co się dzieje na polskim rynku telewizyjnym. Od jakiegoś czasu coraz głośniej robi się także o jej siostrze, która nawet próbuje swoich sił jako piosenkarka i nagrywa płytę , która będzie promowana na amerykańskim rynku muzycznym. Osobiście nie wierzę w talent Marty Krupy i uważam, że jest to próba wylansowania się na rozpoznawalności nazwiska starszej siostry, która jest już wielką gwiazdą i nie musi udawać kogoś kim nie jest w celu zdobycia rozgłosu i zarobienia kolejnych dużych pieniędzy.

Dodaj komentarz