Fajne konkursy w których można wygrać pieniądze

Kiedyś wszyscy rozwiązywali krzyżówki w gazetach, kupowali dane produkty i wycinali kody kreskowe czy promocyjne, żeby wygrać nagrody rzeczowe. Dziś udział w konkursach jest znacznie łatwiejszy. W dobie XXI wieku konkursy bowiem przeniosły się do Internetu. Jest to potężne medium, dzięki ilości osób.

Co więcej, dobrze przemyślany konkurs, może zaowocować w przypadku organizatora w duży sukces – nie tylko darmową reklamę, ale i dodatkowe pieniądze chociażby z wysyłanych newsletterów. Tym samym nie ma co się martwić, że konkurs, w którym wystarczy jedynie zostawić swoje dane kontaktowe jest dziwny, to wystarczy, żeby obie strony były zadowolone. Uczestnik, bowiem może wygrać cenne nagrody, organizator zaś dlatego, że ma kolejny adres e-mail do swojej bazy mailingowej. Tylko od nas zależy jaki konkurs wybierzemy, a jest ich w Sieci tysiące.

Każdego dnia czekają na nas atrakcyjne nagrody rzeczowe, do wygrania są chociażby sprzęty, których sami byśmy sobie nie kupili, nowe laptopy, telefony, iPady, rzeczy do mieszkania czy domu, jak również wycieczki zagraniczne, weekendy w luksusowych hotelach, bony upominkowe, kosmetyki, czy pieniądze. Choć te ostatnie pojawiają się dość rzadko. Prócz nagrody, która zawsze nas interesuje, warto podczas wyboru konkursu internetowego kierować się również treścią regulaminu, który zawsze, ale to zawsze należy dokładnie przeczytać, co by się później nie okazało, że zgodziliśmy się na coś, na co w rzeczywistości w ogóle nie mieliśmy ochoty, albo co gorsza konkursy w których można wygrać pieniądze (Lagownia.pl), które miały być bezpłatne, wcale takie darmowe nie są i za coś przyjdzie nam jeszcze zapłacić.

Dodaj komentarz