Dokładne pranie tapicerek i kanap w Stargardzie

Ostatnio byłem u mojego kumpla i trochę musiałem popracować na jego laptopie. Pozwolił mi z niego skorzystać i dzięki temu poznałem także trochę jego zamiłowania. W jego laptopie były filmy erotyczne i to nie kilka, chyba kilka tysięcy lub nawet jeszcze więcej.

Oczywiście nie mam nic przeciwko temu i tak tylko sobie o tym pisze. Na uwagę jednak zasługuje fakt , że te filmy erotyczne z znanymi polkami nago w jego laptopie to zajmują trzy czwarte dysku twardego, a ma on tam dysk o pojemności 1 GB. Przyznał mi się, że on te filmiki zbiera od dziesięciu lat i ma je wszystkie dokładnie posegregowane i po katalogowane. nawet potrafi każdy z osobna opowiedzieć i zna wszystkie aktorki jakie występują w tych produkcjach.

Prawdziwy maniak o którym śmiało można powiedzieć, że filmy erotyczne to jego największa pasja i hobby. Ja na szczęście mam bardziej ambitne pasje chociaż przyznam, że także lubię sobie czasem pooglądać takie fajne filmy. Czasem nawet razem z moją dziewczyną ze Stargardu otwieramy sobie wino i oglądamy takie różne świństewka po których mamy jeszcze większą ochotę na wspólne igraszki. Mój laptop tez zawiera porcję tego typu plików jednak na pewno nie jest to w takiej ilości jak w tym komputerze mojego kumpla.

Ja raczej komputera używam do promocji swojej firmy. Moja firma zajmuje się praniem kanap w Stargardzie i w miejscowościach w poblizu miasta. Jeśli szukasz kogoś kto porządnie wyczyści Twoją kanapę lub dokładnie wypierze narożnik to zapoznaj się z moja oferta na stronie – pranie kanapy Stargard – Czysto.szn.pl

Dodaj komentarz