Czy opłaca się filmować wesela w Szczecinie

Nie ma chyba dobrej imprezy bez dobrej muzyki. Muza to nieodłączny element wszelkich prywatek, imprez klubowych oraz większych masowych. Często popularne podczas takich spotkań są też filmy. Czasem jednak nie wiemy jakie filmy i muzykę warto zabierać ze sobą na imprezy żeby nie narobić sobie obciachu wśród znajomych. Dlatego mamy porządne fora internetowe i tam zawsze można coś znaleźć co jest akurat na czasie.

Ja jesli chodzi o śmieszne filmy wrzucane do internetu to zawsze preferuję nieśmiertelną polską klasykę. Jakie filmy jak na przykład Psy nadają się doskonale na wszystkie przyjęcia młodzierzy bo z nich można się śmiać do bólu za każdym razem , gdy się je ogląda. jeśli chodzi o filmy zagraniczne to zdecydowanym i niezniszczalnym hitem jest pulp fiction. Ja wiem, że są to produkcje mające już po około dwadzieścia lat i dla niektórych są to już starocie, ale należą bezwzględnie do kanonu polskiej i światowej kinematografii. Takie filmy można oglądać w każdym miejscu i z każdym towarzystwem, które ma najmniejszą wrażliwość i zainteresowanie filmami.

Nie ma co tutaj zgrywać awangardzisty bo to jest tylko sztucznota. Lepiej być szczerym w tym co się robi i mówi i nie zamykać się na coś co jest samo w sobie arcydziełem. Nie ma znaczenia czy coś odniosło sukces komercyjny czy nie. Jesli jest to dobre to nie powinno się tego wstydzić i wypierać. Dla mnie te powyższe hity , które wymieniłem to są stanowczo najlepsze propozycje na muzyką i filmy, które śmiało można ze sobą zabrac na każdą wypasioną imprezę.

Apropos imprez to zastanawiam się nad nowym biznesikiem, a mianowicie chcę oferować profesjonalne filmowanie ślubów i wesel w Szczecinie i nawet w całym województwie zachodniopomorskim. Piszcie co sądzicie na ten temat i czy takie zajęcie jeszcze się opłaca? To moja strona i oferta – filmowanie ślubów Szczecin – Weselko.pl

Dodaj komentarz