Informacje biznesowe : pożyczki, kredyty, finanse. > Recenzje > Wybór oferty kredytowej na samochód firmowy
niedziela, Marzec 18, 2012 Categorized under Recenzje

Wybór oferty kredytowej na samochód firmowy

Kredyty samochodowe od kilku lat cieszą się dużą popularnością, gdyż coraz więcej osób decyduje się na zakup pojazdu. Widać to zresztą doskonale na ulicach – z każdym kolejnym rokiem aut na nich systematycznie przybywa. W związku z rosnącym zainteresowaniem ze strony konsumentów banki starają się poszerzać swoją ofertę kredytową.

Z jednej strony daje to kierowcom większe możliwości, jeśli chodzi o wybór najbardziej optymalnej dla nich opcji, ale z drugiej stawia ich przed koniecznością poświęcenia większej ilości czasu na wszelakiego rodzaju analizy i porównania. Pojawiające się na rynku oferty w zakresie kredytów samochodowych można monitorować zarówno samodzielnie, jak też i zgłosić się po pomoc do doradcy finansowego. Taka opcja ma wiele plusów – jak chociażby to, że za pośrednictwem doradcy można zyskać umowę na bardziej korzystnych warunkach, których się nie otrzyma, załatwiając sprawę bezpośrednio w banku. Ponadto doradca zwraca klientowi uwagę na wiele aspektów, które niekiedy umykają, a potem okazują się ważne.

Zobacz też co polecani przez nas doradcy kredytowi mają do zaoferowania jeśli chodzi o kredyt na samochód firmowy (Kredyt samochodowy na firmę) i jeśli rzeczywiście mają dobrą ofertę to zostaw swój komentarz oraz opinie.

Autokredyt w uproszczonej procedurze

Poszukiwania kredytu samochodowego najlepiej zacząć od banku, w którym posiadamy konto. Jeśli jesteśmy klientem tej instytucji od dłuższego czasu, możemy liczyć na atrakcyjniejsze warunki umowy (co rzecz jasna nie jest regułą i o tym należy pamiętać). Jest prawdopodobne, iż zaproponowane nam zostanie niższe oprocentowanie oraz uproszczone procedury kredytowe. Na czym one polegają? Nie będziemy zobligowani do dostarczania do banku zaświadczenia o wysokości dochodów. Wpływy na nasz rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy są na bieżąco monitorowane. Bank zatem wie doskonale ile zarabiamy i z jakiego źródła te pieniądze pochodzą. W związku z tym poprosi nas jedynie o wypełnienia oświadczenia w tej sprawie. Kolejna kwestia to taka, że w takiej sytuacji nie będziemy musieli długo czekać na decyzję odnośnie złożonego przez nas wniosku. Otrzymamy ją bardzo szybko – niewykluczone, że jeszcze nawet tego samego dnia. Należy przy tym pamiętać, że uproszczona procedura nie zwolni nas z obowiązku ustanawiania zabezpieczeń kredytu.


Tagi: , ,


Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.